CAMDEN, Tenn.-Here are the unofficial results from Thursday’s election in Benton County.
Benton County Mayor
Mark Ward 2,109
Randy Shannon 1,090
Brett Lashlee 959
Benton County Trustee
Beverly Beal 2,229
Rebecca Lusk 1,291
Tamela Hollowell 555
Benton County Sheriff
Kenny Christopher 2,835
Josh Hedge 1,260
Circuit Court Clerk
Sam Rainwaters 2,483
David Johnson 1,615
County Commission District 1
Stephen Stokes 292
Marty Douglas 234
Keith Arnold 233
Angela Hern 191
Ward Plant 190
Henry Berry 109
Chris Hatley 116
Carlos Jones 100
County Commission District 2
Rocky Presson 359
Kenneth Miller 347
Deborah Bain 330
Dayna Ferguson 325
County Commission District 3
Gary Furr 366
Bret Burke 336
Frank Lashlee Jr. 204
Faye Waldrum 180
Samuel Shaw 138
County Commission District 4
Dwayne Fowler 390
Sonny Hall 378
Phil Melton 348
Alice Douglas 286
County Commission District 5
Mike Nunnery 408
Rosanne Ward 391
Jimmy Kenniston 336
Rachelle Hill 292
Tony Litle 145
County Commission District 6
Terry Kiehn 326
Jerry Price 260
Darrel Hicks 246
Dustin Tubbs 211
Bobby Burcham 125
County Clerk
Wanda Malin 3,352
General Sessions Judge
John Whitworth 3,038
Register of Deeds
Sonya Volz 3,268
Highway Superintendent
Buck Carter 3,067
School Board District 1
Justin Thornton 374
Jessica Bell 209
School Board District 2
Mark Hargis 322
Gina Ragan 215
Crystal “Cristy” Baldwin 190
School Board District 3
Marko Winters 347
Kimberly Hartley 251
School Board District 4
Shanna Kennon 521
School Board District 5
Brent Hedge 415
Mike Holladay 274
School Board District 6
Robert Thompson 269
Rebecca Burcham 263
Circuit Court Judge Part 1
Brent Bradberry 2,673
Circuit Court Judge Part 2
Bruce Griffey 2,862
Chancellor
Vicki Hoover 2,788
District Attorney General
Neil Thompson 3,005
Public Defender
Robert “Tas” Gardner 2,648
State Republican Primary
Governor
Bill Lee 2,114
U.S. House of Representatives District 7
Mark Green 1,294
U.S. House of Representatives District 8
David Kustoff 339
Bob Hendry 138
Danny Ray Bridger Jr. 137
Gary Dean Clouse 52
Tennessee House of Representatives District 74
Jay Reedy 1,705
State Executive Committeeman District 24
Jim Poe 818
Ryan Ellegood 798
State Executive Committeewoman District 24
Tess Robbins 1,571
State Democratic Primary
Governor
Jason Martin 247
Carnita Faye Atwater 117
J.B. Smiley Jr. 84
U.S. House of Representatives District 7
Odessa Kelly 212
U.S. House of Representatives District 8
Tim McDonald 84
Lynnette Williams 80